ברוכים הבאים לאתר שלנו!
******
הקיץ הגיע- הכן גגך לחורף!
איטום איכותי - מאז 1984
******
הכינו את הגג לחורף: בידוד והגנה מפני רטיבות ועובש.
איטום בט-קל ויריעות ביטומניות.
*****
איטום בהתזה ובשיטות מתקדמות.
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום בחומרים אקריליים

 
 
אחת משיטות האיטום הנפוצות ביותר במדינת ישראל לאיטום גגות היא איטום בחומרים אקריליים. במאמר זה נביא לפניכם מידע בסיסי על חומרי איטום אקריליים, נדבר על היתרונות והחסרונות של שיטת איטום זו, נפרט על שיטת היישום ונסביר על בסיס חומר האיטום.
 
חומרים אקריליים
 

בסיס החומר האקרילי

 
חומרי איטום אקריליים מבוססים על מים, ולכן ניתנים ליישום במגוון דרכים שונות. בניגוד לחומרי איטום אחרים, בסיס החומר הוא ידידותי לסביבה, ולא דורש מיגון כבד בעת היישום שלו (שלא כמו באיטום באמצעות זפת הדורש חימום מיוחד ומיגון בעת היישום).
 

יתרונות

 
היתרון הבולט של איטום בחומרים אקריליים הוא השמירה על איכות הסביבה. בנוסף, איטום אקרילי מתאפיין בייבוש מהיר ויישום קל ואיכותי בגלל התצורה של החומר. בנוסף, העמידות הגבוהה לשינויי טמפרטורה של חומרי איטום אקריליים הופכים אותם לנפוצים יותר בקרב מי שעוסק במקצוע האיטום.

אחד היתרונות היותר בולטים של שימוש בחומרים אלה הוא החיסכון בצורך לסייד את השכבה הנאטמת. חיסכון זה נובע מכך שחומרי איטום אקריליים מגיעים בדרך כלל בצבע לבן, ובכך מאפשרים החזרה מלאה של אור השמש ומניעה של התחממות הגג או השכבה הנאטמת.

בשיטות איטום אחרות כמו איטום ביריעות ביטומניות או איטום באמצעות זפת, נדרשת שכבה נוספת של צבע לבן המחזירה את האור ומטפלת בגורם ההתחממות של המשטח הנאטם.
 

החיסרון הבולט

 
החיסרון הבולט של איטום אקרילי הוא שהחומר עצמו לא עמיד בפני מים עומדים. כלומר, אם אטמתם את הגג שלכם באמצעות חומר אקרילי ולא דאגתם למערכת ניקוז איכותית, או שמערכת הניקוז הקיימת בגג שלכם סתומה, המים העומדים ישפיעו על שכבת החומר האקרילית, יתרכבו איתה ויגרמו לחדירה מבעד לחומר האוטם.
 
 
חשוב לוודא שמערכת הניקוז פועלת כהלכה לפני שאוטמים בחומרים אקריליים
 

השיטה המומלצת

 
השיטה הבטוחה והאיכותית ביותר לישום של חומרי איטום מסוג אקרילי היא מריחה של שכבת יסוד ועליה התזה של שתי שכבות נוספות. ניתן ליישם את החומר בהתזה או במריחה, ולהגיע לתוצאות שונות בהתאם לסוג העבודה.

תנו למקצוענים ביותר לבצע עבורכם את עבודת האיטום שלכם! צרו קשר כבר עכשיו באתר או בטלפון לאחד המספרים המופיעים על המסך – 050-6993181 או 050-5311513.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלבי אמל ובניו איטום בע"מ | כתובת: דאלית אל-כרמל, חיפה 30056 | טל': 8394234- 04, טלפון: 3250266 - 072
 
+1