ברוכים הבאים לאתר שלנו!
******
הקיץ הגיע- הכן גגך לחורף!
איטום איכותי - מאז 1984
******
הכינו את הגג לחורף: בידוד והגנה מפני רטיבות ועובש.
איטום בט-קל ויריעות ביטומניות.
*****
איטום בהתזה ובשיטות מתקדמות.
 
 
 
 
 
 
 
 

בטקל

 
 
בטקל משמש לצרכי יציקת שיפועים בגגות ויצירת בידוד תרמי. הוא מיוצר מתערובת של חול, מלט וחומר מקציף או מעכב התקשות. התוצר הסופי מגיע בצורת תערובת מוקצפת בעלת משקל מרחבי נמוך. זו גם הסיבה לשמו של החומר ולקלות בו ניתן ליישם אותו על גבי גגות.

בועות האוויר בתערובת התוצר מהוות מעל 60% מהנפח והמשמעות היא משקל נמוך בצורה יוצאת דופן. יחד עם זאת, השימוש בו מוכיח את עצמו והוא נפוץ ליצירת בידוד תרמי, יציקת שיפועים מתחת לשכבות האיטום ועוד.
 
 
בטון קל הנקרא גם "בטון מוקצף" מסווג על פי משקלו המרחבי או חוזקו. יש לבחור את החומר לפי הייעוד ולהתייעץ עם אנשי מקצוע טרם השימוש והיישום שלו על הגג. בטקל במשקל של 1,200 ק"ג למ"ר ובחוזק של 40 מגפ"ס יכול לתרום ביציקת שיפוע ובידוד מתחת לשכבות איטום של יריעות ביטומניות. מנגד, יש צורך במשקל מרחבי וחוזק אחר על מנת לבצע את השיפוע והבידוד מתחת לשכבת איטום של יריעות PVC לדוגמא.
 
 

ביצוע העבודה ויתרונות הבטקל

 
העבודה עם החומר פשוטה היות והתערובת מגיעה מתוך המשאית או המתקן המיוחד ישירות דרך צינור אל המשטח. זהו חומר דליל, קל ונוח לשימוש לצורך מילוי הגג במהירות. בנוסף, יש לו יתרונות ייחודיים:

  • מתאים לביצוע על גבי גגות חדשים או מצופים בזפת

  • יכולת בידוד תרמי מרשימה

  • יישום מהיר ופשוט

  • שכיח בעבודות שיפוץ מקומיות

המחיר של יציקת בטקל נע בטווח של 60-90 ש"ח למ"ר. יש לעבוד איתו בצורה נכונה על מנת למנוע סדקים וליהנות מיעילות אופטימאלית.
 
 
 
יציקת בטקל
 
 
 
בחברת חלבי אמל ובניו יודעים לנצל את כל היתרונות של חומרי האיטום:
חייגו 072-3250266
ונעמוד לרשותכם בהקדם. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלבי אמל ובניו איטום בע"מ | כתובת: דאלית אל-כרמל, חיפה 30056 | טל': 8394234- 04, טלפון: 3250266 - 072
 
+1