ברוכים הבאים לאתר שלנו!
******
הקיץ הגיע- הכן גגך לחורף!
איטום איכותי - מאז 1984
******
הכינו את הגג לחורף: בידוד והגנה מפני רטיבות ועובש.
איטום בט-קל ויריעות ביטומניות.
*****
איטום בהתזה ובשיטות מתקדמות.
 
 
 
 
 
 
 
 

יריעות ביטומניות

 
פתרונות איטום מתקדמים וארוכי טווח - מאת חלבי אמל ובניו בע"מ

למידע נוסף והצעות מחיר: 072-3250266
 

כל מה שצריך לדעת על היריעות הביטומניות

 
 
 
 
יריעות ביטומניות מתאימות לאיטום גגות שטוחים וחשופים, גגות מרוצפים או מרפסות. התקן הישראלי קובע, כי היריעות צריכות להיות בעובי של 4 מ"מ ו-5 מ"מ, וחברות מקצועיות מספקות אחריות מלאה על עבודות איתן. ליריעות אלו יש יתרונות ברורים:
 
א. חוזק
ב. גמישות
ג. עמידות נגד פגיעות פיזיות ומכאניות
 
היריעות הביטומניות מחזיקות מעמד יותר מכל שיטה אחרת לאיטום גגות, והן מבוצעות על גגות חדשים, מעל בטון או בטקל, ועל גבי גגות מצופים זפת.
 
שלבי העבודה במהלך איטום גגות עם היריעות כוללים אלמנטים של ניקיון הגג, עיבוד המרזבים, איטום סדקים במידת הצורך, הרמת קולטי שמש, מריחת חומר יסוד איכותי מסוג "פריימר", ולבסוף הלחמת היריעות אל הגג ואחת אל השנייה. 
 
 
 
יריעות ביטומניות 4-5 מ"מ לפי תקן
 
 
 
ניתן לבצע איטום גגות עם יריעות ביטומניות גם מעל שכבת יריעות קודמת, אך במקרה כזה יש להקפיד על הכנות מתאימות, לתקן נפיחויות אוויר, ולהסיר שאריות צבע או טיח רופף במידת הצורך
 

יריעות ביטומניות - כל פתרונות האיטום

 
עבודות איטום עם יריעות ביטומניות דורשות מיומנות, ניסיון ומקצועיות. חברת חלבי אמל ובניו עוסקת בתחום האיטום כבר מעל 30 שנה, ומספקת שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.
 
בחברתנו מתגאים בזמינות מלאה, ופועלים כל השנה תחת קריטריונים מחמירים. בין היתר, חברתנו מבצעת עבודות איטום עם היריעות הביטומניות תוך הקפדה על אמצעי הבטיחות הנדרשים בתהליכים מן הסוג הזה.
 
בפנייה אל חברת חלבי אמל ובניו - יכול הלקוח ליהנות מכל הפתרונות תחת קורת גג אחת. במידה והמומחים של חלבי אמל ובניו מזהים צרכים חדשים, הלקוח מקבל הצעת מחיר משתלמת, ויכול לבחור את העבודה המתאימה לצרכיו. 
 
חייגו כדי לדאוג לאיטום המבנה שלכם באופן המקצועי והחזק ביותר.
 
 
איטום חלבי אמל ובניו בע"מ
דאלית אל כרמל
072-3250266
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלבי אמל ובניו איטום בע"מ | כתובת: דאלית אל-כרמל, חיפה 30056 | טל': 8394234- 04, טלפון: 3250266 - 072
 
+1