ברוכים הבאים לאתר שלנו!
******
הקיץ הגיע- הכן גגך לחורף!
איטום איכותי - מאז 1984
******
הכינו את הגג לחורף: בידוד והגנה מפני רטיבות ועובש.
איטום בט-קל ויריעות ביטומניות.
*****
איטום בהתזה ובשיטות מתקדמות.
 
 
 
 
 
 
 
 

יריעות ביטומניות - מחירים ותכונות

 
 
יריעות ביטומניות הן אמצעי איטום המשמש בתי מגורים, בניינים, מפעלים, מחסנים ובתים בכל רחבי הארץ. בעלי המקצוע ממליצים על איטום עם היריעות הללו היות והן ניחנות בגמישות, חוזק ועמידות בפני מזג אוויר.

היריעות קרויות על שם חומר ה"ביטומן" הנחשב למוצר תרמופלסטי אותו ניתן לרכך תחת חום גבוה. יש שני סוגים עיקריים של יריעות המורכבות מפולימרים, ובאמצעותם ניתן לאטום מלבד גגות גם קירות או רצפה:

א.AAP – אלו יריעות תקניות המשמשות בדרך כלל לאיטום גגות ומבנים.
ב. SBS – היריעות הללו מגיבות פחות טוב לאחר חשיפה ארוכה לאור השמש, ולכן הן מיועדות לאיטום רצפות או מרתפים.
 
הבדל נוסף בין היריעות טמון בתו התקן בו הן מחזיקות: קיימים נותני שירות רבים אשר אינם מקפידים על איטום עם יריעות בעלות תווי תקן, מה שעשוי לפגוע בלקוח וליצור נזק. היריעות צריכות לעמוד בדרישות של מכון התקנים הישראלי ולהתאים לאיטום גגות. בנוסף, איטום עם יריעות ביטומניות דורש מיומנות, ניסיון ומקצועיות.

לא מומלץ לבצע את העבודה באופן עצמאי, ועדיף להתייעץ עם גורם מומחה לתחום ולקבל הצעת מחיר משתלמת.
 
יריעות ביטומניות - מחיר ותכונות
 

מחירים ותכונות של היריעות הביטומניות

 
האיטום ביריעות נחשב מתקדם בהרבה מאיטום מסורתי על ידי זיפות ולכן מחירו גבוה יותר. העלות נקבעת על פי גודל השטח הדרוש איטום, אופי העבודה ואיכות היריעות. בדרך כלל המחיר הממוצע הוא 50 ש"ח עבור מטר מרובע של איטום, אך תמיד עדיף לבדוק כל מקרה לגופו.

לאחר פנייה אל חברה המתמחה באיטום גגות יש לתאם פגישת היכרות, להגיע אל הגג או המרתף, ולבדוק אילו מבין סוגי היריעות ייתנו את המענה האופטימאלי.

ליריעות ביטומניות יש יתרונות ייחודיים, ולכן הן מחזיקות מעמד יותר מכל שיטה אחרת. בטווח הקצר והארוך, אלו היריעות היחידות המבטיחות מענה מושלם לדרישות. ניתן לבצע איטום עם יריעות על גבי גגות חדשים, מעל בטון או בט-קל, ואפילו לשדרג גגות מצופים זפת.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, פעולות האיטום אינן נדרשות רק בחורף. לעיתים עדיף להשקיע באיטום איכותי דווקא בקיץ, וכך למנוע פגיעה בציוד, בתשתיות או בקירות הבית.
 
לעיתים מומלץ להשקיע באיטום דווקא בקיץ
 

שלבי העבודה באיטום עם יריעות

 
מבחינת שלבי עבודה של איטום עם יריעות ביטומניות, חברות מקצועיות מבצעות את התהליך רק לאחר ניקיון יסודי של הגג. עליהן להקפיד גם על מספר צעדים נוספים:

  1. עיבוד מרזבים.
  2. איטום סדקים.
  3. הרמה או פינוי של קולטי שמש.
  4. מריחת חומר יסוד בשם "פריימר".
  5. הלחמת היריעות אל הגג.
  6. הלחמת היריעות אחת אל השנייה.
 
כל אחד מהשלבים המופיעים לעיל דורשים ידע מושלם לגבי יריעות, המאפיינים שלהן והאופן בו הן משתלבות בעיצוב הכללי של הבית או הגג. בין אם מדובר באיטום פנימי או חיצוני, יריעות הן ללא ספק אופציה אטרקטיבית.
 
לפרטים נוספים אודות איטום באמצעות יריעות ביטומניות, צרו קשר עם חברת חלבי אמל ובניו,
בטלפון 072-3250266.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלבי אמל ובניו איטום בע"מ | כתובת: דאלית אל-כרמל, חיפה 30056 | טל': 8394234- 04, טלפון: 3250266 - 072
 
+1