ברוכים הבאים לאתר שלנו!
******
הקיץ הגיע- הכן גגך לחורף!
איטום איכותי - מאז 1984
******
הכינו את הגג לחורף: בידוד והגנה מפני רטיבות ועובש.
איטום בט-קל ויריעות ביטומניות.
*****
איטום בהתזה ובשיטות מתקדמות.
 
 
 
 
 
 
 
 

מולטיגג

 
 
שנים רבות ייחלו אנשי המקצוע ליום שבו יהיה באמתחתם חומר איטום שיחזיק מעמד שנים רבות, יותאם לכל תשתית ויוכל לספק הגנה משביעת רצון מפני סדקים. ובכן, היום הזה הגיע בסופו של דבר עם חומר האיטום האולטימטיבי - מולטיגג. מה מיוחד כל כך בחומר זה ומתי כדאי להשתמש בו? להלן כל המידע:
 
מולטיגג - חומר האיטום האולטימטיבי
 

מהו המולטיגג ובמה מתבטאת ייחודיותו?

 
מולטיגג הינו שם מסחרי לחומר איטום מקצועי ביותר שמשמש לאיטום גגות. החומר עשוי מתרכובת פולימרית שלאחר התייבשותה מגלה תכונות של עמידות פנטסטית בפני מים. תכונה זו מאפשרת לאנשי האיטום להשתמש בחומר זה גם בגגות שמגלים כישלון בניקוז המים ונושאים על גבם מים עומדים לאורך זמן רב. החומר אינו מושפע ממים עומדים וגם לא מקרינת UV כך שהוא מחזיק מעמד זמן רב ושומר על יכולות האיטום שלו גם בקיץ וגם בחורף.

חומר המולטיגג אף מאפשר לאנשי המקצוע להשתמש בו בצורה הנוחה להם, שכן הוא חומר משחתי שיכול לעבור יישום במריחה, בהתזה או בשימוש ברולר, והוא אוחז היטב בתשתית שעליה הוא נמרח, לאחר שימוש בחומר יסוד בלבד.
 
יתרון נוסף שראוי להזכיר טמון בתכונה יוצאת הדופן של המולטיגג והיא יכולת ההתארכות שלו. חומר מולטיגג איכותי יהיה מאופיין בכושר התארכות של 350% (!!!) והדבר אומר שהוא אינו נקרע גם כאשר משתמשים בו בסדקים ובנקודות תפר שונות. כמו כן, המולטיגג אינו דליק ומגיע בצבע לבן, כך שהוא מבודד היטב מפני חום.
 
המולטיגג הוא גמיש מאוד ועמיד בפני חום
 

מתי כדאי להשתמש במולטיגג?

 
חומרי מולטיגג משמשים בעיקר למטרות איטום גגות, אך גם לאיטום וציפוי של קירות חיצוניים. ניתן ליישם את החומר על גגות בטון חשופים, אך גם על גבי איסכוריות (גגות פח), גגות אסבסט וגגות קלים אחרים. יש לציין כי המולטיגג מהווה אופציה קוסמת ביותר כאשר מדובר באיטום גגות חדשים אך הוא מתאים ליישום גם על גבי שכבות איטום ישנות, לרבות יריעות ביטומניות, חומרי איטום אקריליים, זפת, פוליאוריתן מוקצף, בטון לאחר החלקת הליקופטר ועוד.
 
 
בחברת חלבי אמל ובניו ישמחו לעמוד לשירותכם בביצוע עבודות איטום באמצעות מולטיגג, כמו גם עם חומרי איטום איכותיים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד
צרו עמנו קשר בטלפון 04-8394234
ונשמח להעניק לכם את כל המידע. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלבי אמל ובניו איטום בע"מ | כתובת: דאלית אל-כרמל, חיפה 30056 | טל': 8394234- 04, טלפון: 3250266 - 072
 
+1