ברוכים הבאים לאתר שלנו!
******
הקיץ הגיע- הכן גגך לחורף!
איטום איכותי - מאז 1984
******
הכינו את הגג לחורף: בידוד והגנה מפני רטיבות ועובש.
איטום בט-קל ויריעות ביטומניות.
*****
איטום בהתזה ובשיטות מתקדמות.
 
 
 
 
 
 
 
 

רשת אינטרגלס

 
 
כיום כולם כבר מבינים כי חיזוק של שכבות איטום באמצעות רשת אינטרגלס פשוט עושה את כל ההבדל בין איטום שמחזיק מעמד זמן רב מאוד לבין שכבת איטום שאינה מושלמת מבחינה מכנית. רשת זו עשויה מחוטים פולימריים עבים (חוטי זכוכית) והיא מקנה לשכבת האיטום תכונות יוצאות דופן של גמישות לתזוזה הטבעית של המבנה, אך יחד עם זאת קשיחות ועוצמה מרביים.

להלן כל המידע אודות היתרונות המרובים של אלמנט מרכזי זה בעולם האיטום ומתי כדאי להשתמש בו:
 
איטום ברשת אינטרגלס - חומר איכותי המחזיק שנים
 

מבנה ואופן הפעולה של רשת האינטרגלס

 
עם השנים הסתבר כי שכבות האיטום השונות נסדקות עם הזמן, ולו אף בצורה מיקרוסקופית, בעיקר כתוצאה מתזוזות המבנה וחשיפה לשינויי טמפרטורה בין החורף לקיץ. מסיבה זו עלה הצורך בשימוש באלמנט ש"בולע" את התזוזות ומקנה לכל המערכת כמקשה אחת יכולת לעמוד בפני תנודות אלו. רשת אינטרגלס עונה על הצורך הזה בצורה מדויקת.

זוהי רשת העשויה מחוטים עבים במארג המזכיר רשתות של חלונות אלומיניום. צורה זו מאפשרת למבנה הרשת להימתח בצורה חופשית וגמישה, אך יחד עם זאת באופן כזה שהיא כמעט ואינה ניתנת לקריעה. כאשר הרשת מיושמת בתוך שכבת איטום, היא מגיבה לתזוזות במתיחה ועל ידי כך שומרת על שכבת האיטום שלמה מבלי שתיקרע.
 
הרשת גמישה ונמתחת, אך לא ניתנת לקריעה
 

מתי כדאי להשתמש ברשת אינטרגלס?

 
רשת האינטרגלס מתאימה לצרכי איטום כאשר משתמשים בחומרים ביטומניים משחתיים או בחומרי איטום אקריליים, וכל עוד הם מגיעים בסביבה של ממס אורגני ולא מים. את הרשת מיישמים כאשר שכבת האיטום עדיין נוזלית או חמה ועל גבי שכבה קיימת. יש לוודא שהרשת ממוקמת היטב, נפרשת בצורה ישרה ואינה יוצאת מקו המישור של שכבת האיטום.

חשוב מאוד לציין כי ניתן ורצוי להשתמש ברשתות אינטרגלס לא רק לצרכי איטום אלא גם כאשר מדובר בחיבור בין אלמנטים שלהם מקדמי התפשטות תרמיים שונים. במקרים אלו הרשת תעזור לספוג את התנועות כתוצאה מהתפשטות החומרים ותמנע סדיקה. כך, למשל, ניתן להשתמש ברשת אינטרגלס בחיבור של בטון לאלמנטים אחרים כגון טיח, בלוקים, בריקים וכו'. 

בבחירת רשת אינטרגלס יש לשים לב לצפיפות החוטים ועוביים כך שיתאימו למטרת היישום שלהם ואכן יתרמו לפעולת האיטום באופן מושלם. לשם כך חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בביצוע העבודה.
 
בחברת חלבי אמל ובניו מתמחים במתן פתרונות איטום במגוון שיטות כבר יותר מ-30 שנה, וישמחו לתכנן ולבצע עבורכם עבודות איטום ברמה גבוהה שיחזיקו תקופה ארוכה.

צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 072-3250266
ונשמח להציע לכם הצעת מחיר משתלמת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חלבי אמל ובניו איטום בע"מ | כתובת: דאלית אל-כרמל, חיפה 30056 | טל': 8394234- 04, טלפון: 3250266 - 072
 
+1